Јавна набавка мале вредности – израда ормара Post published:3. децембар 2024. Post category:Вести / Јавне набавке ПОЗИВ Tags: Јавне набавке 2024 Поделите Share this content Opens in a new window Facebook Opens in a new window Viber Opens in a new window WhatsApp Opens in a new window X Read more articles Previous PostЈавна набавка добара – намирнице за исхрану ученика 2/2024 You Might Also Like Дом ученика „Младост“ свечано обележио 62. рођендан – међу гостима и помоћник министра просвете Владимир Савић 26. август 2026. Свечана вечера за матуранте – испраћај за 12-оро ученика 3. јун 2024. Успех ученика нашег Дома у стоном тенису 2018/2019.год. 8. октобар 2018.
Дом ученика „Младост“ свечано обележио 62. рођендан – међу гостима и помоћник министра просвете Владимир Савић 26. август 2026.