Skip to content
  • Буцекова 2, 18220 Алексинац
  • Тел. директора Дома: 018/804-736
  • dommladost10020@mts.rs

Дом "Младост" Алексинац

Menu
  • Почетна
  • Дом Младост
    • О дому
    • Смештај и исхрана
    • Библиотека
    • Активности у дому
    • Наши Матуранти
  • Документа
    • Годишњи програм рада
  • Васпитни Рад
    • Домски лист „Бело перо“
    • Регионална домијада 2026 – спорт
    • Домијада
    • Он-лајн настава
    • Ковид
  • Упис ученика у дом
    • Упис 2026
    • Упис 2025.
    • Упис 2024.
    • Упис 2023.
    • Упис 2022.
    • Ранг листа
      • Ранг листа 2023/2024
      • Ранг листа 2022/2023
      • Ранг листа архива
  • Вести
    • Активности
  • Јавне набавке
    • Јавне набавке 2025
    • Јавне набавке 2024
    • Јавне набавке 2023.
    • Јавне набавке 2022.
    • Јавне набавке архива
  • Финансије
    • Финансије архива
  • Контакт
    • Запослени

Јавна набавка добара – хемијска средства за чишћење и остали материјал за одржавање хигијене – 05/2020

  • Post published:1. јул 2020.
  • Post category:Вести / Јавне набавке

КУХИЊАСПИСАК УЧЕНИКА ИЗ АЛЕКСИНАЧКЕ ГИМНАЗИЈЕKonkursna JNMV 5

poziv JNMV 5

Одлука хемија

Obavestenje JNMV 5

 

Tags: јавна набавка, Јавне набавке архива, хемијска средства за чишћење

Поделите Share this content

  • Opens in a new window Facebook
  • Opens in a new window Viber
  • Opens in a new window WhatsApp
  • Opens in a new window X

Read more articles

Previous PostЈавна набавка-адаптација и санација хола у приземљу Дома-4/2020.
Next PostЈавна набавка добара – намирнице за исхрану ученика – 06/2020

You Might Also Like

Read more about the article Прелиминарна ранг листа за школску 2024/25. годину – прва расподела

Прелиминарна ранг листа за школску 2024/25. годину – прва расподела

16. јул 2024.
Read more about the article XVIII „Пекарски дани“: Штанд Дома „Младост“ други по оригиналности

XVIII „Пекарски дани“: Штанд Дома „Младост“ други по оригиналности

28. април 2026.
Read more about the article Дом ученика средњих школа „Младост“ обележава 61 годину постојања

Дом ученика средњих школа „Младост“ обележава 61 годину постојања

25. август 2025.
Dom Mladost Logo

Пратите нас

Скорашњи чланци

  • Прелиминарна ранг листа за школску 2026/27. годину – друга расподела
  • Дом ученика „Младост“ свечано обележио 62. рођендан – међу гостима и промоћник министра просвете Владимир Савић
  • Други уписни рок за школску 2026/27. годину од 24. до 27. августа
  • Исправка – обавештење о изменама јавног позива „Набавка електричне енергије“
Dom Mladost Logo
  • Дом ученика средњих школа „Младост“ Алексинац
  • Адреса:Буцекова 2
  • Телефон васпитне службе:018/807-688
  • Тел/факс служба финансија и секретара018/808-600
  • Мејл:dommladost10020@mts.rsOpens in your application
Дом ученика средњих школа „Младост“ Алексинац - 2026 Сва права задржана

Izrada sajta RockMotion
Затвори
  • Почетна
  • Дом Младост
    • О дому
    • Смештај и исхрана
    • Библиотека
    • Активности у дому
    • Наши Матуранти
  • Документа
    • Годишњи програм рада
  • Васпитни Рад
    • Домски лист „Бело перо“
    • Регионална домијада 2026 – спорт
    • Домијада
    • Он-лајн настава
    • Ковид
  • Упис ученика у дом
    • Упис 2026
    • Упис 2025.
    • Упис 2024.
    • Упис 2023.
    • Упис 2022.
    • Ранг листа
      • Ранг листа 2023/2024
      • Ранг листа 2022/2023
      • Ранг листа архива
  • Вести
    • Активности
  • Јавне набавке
    • Јавне набавке 2025
    • Јавне набавке 2024
    • Јавне набавке 2023.
    • Јавне набавке 2022.
    • Јавне набавке архива
  • Финансије
    • Финансије архива
  • Контакт
    • Запослени
  • Toggle website search
Search this website